Kosmiczny kosmetyk Guerlain. Meteorites – puder w kompakcie

Guerlain to francuska marka tworząca ekskluzywne kosmetyki. Jednym z nich jest puder w kompakcie, Meteorites.

Perfekcyjny makijaż powinien zostać utrwalony i wykończony, jak mówią makijażyści i wizażyści. W tym celu zwykle używa się pudru matującego, bronzera lub różu. Takie kosmetyki znajdziemy w każdej drogerii lub osiedlowym sklepie. A może chciałybyście, dziewczyny, pomalować się kosmetykami pochodzącymi z najdalszych zakątków uniwersum? Takim produktem jest meteorytowy puder marki Guerlain.

Został wykonany nabazie innego pudru, perłowych kuleczek Meteorites. Kosmetyk ma rozświetlić naszą cerę, dodać blasku naszemu makijażowi; najjaśniejsze kolory z prasowanej mozaiki możemy wykorzystać jako rozświetlacz głęboko osadzonych oczu z opadającą powieką (wystarczy, że pomalujemy nimi wewnętrzny kącik oczu, miejsce pod łukiem brwiowym i zewnętrzną część powieki dolnej). Całą twarz rozjaśnimy, delikatnie muskając pudrem policzki lub kość policzkową. Stosując rozjaśniające pudry, nie tylko wykańczamy i utrwalamy makijaż. Nadajemy naszej skórze blasku, świeżości, naturalnego i promiennego wyglądu.

Jak nakładać puder w kompakcie Meteorites? Można zastosować aż trzy techniki. Pierwszą stosuje się w celu poprawienia makijażu. Szerokim pędzlem nanosi się niewielką ilość pudru na całą twarz. Druga technika nosi nazwę litery „G”. Aplikację zaczynamy od środka czoła, pędzel ciągniemy w kierunku skroni, kości policzkowych i czubka nosa, a kończymy na brodzie. Ostatnia metoda przypomina rysowanie na twarzy cyfry „3”. Zaczynamy od skroni, prowadzimy pędzel przez kości policzkowe, a kończymy na żuchwie.

Puder w kompakcie Meteorites występuje w trzech wersjach kolorystycznych, dobranych do rożnych typów urody i odcieni karnacji. Można kupić: Clair (dla jasnej cery), Medium (dla cery normalnej) i Dore/Golden (dla cery najciemniejszej).

Reklama