Paleta cieni do powiek Clinique – All About Shadow 8-Pan Palette

Od teraz twój makijaż może okazać się bardzo prosty, ładny i szybki. Jeszcze nie wierzysz? Z cieniami do powiek All About Shadow 8 – Pan od Clinique wszystko jest możliwe.

Nowe cienie do powiek Clinique zapowiadają się bardzo ciekawie. All About Shadow 8 – Pan Palette daje nieskończone możliwości w tworzeniu makijażu dziennego, wieczorowego, na imprezę, czy do szkoły. Kolory cieni zostały dobrane tak, abyś mogła zrobić klasyczne smoky eyes i niebanalny makijaż, na przykład na bal karnawałowy.

Jak wyglądają paletki Clinique? W każdej z nich (paletek jest pięć) znajduje się po osiem cieni, dopasowanych do siebie pod względem tonacji. Paleta Sahara Sand zawiera beżowe i brązowe odcienie. Kawaii Rose to fioletowe i różowe kolory. Odcienie zieleni i błękitów są w palecie Rainforest Green. London Fog to jasnoniebieskie, brązowe i fioletowe cienie. W paletce Parisian Bleu znajdują się odcienie koloru niebieskiego. W każdej palecie jest specjalny, bardzo jasny cień, który służy do rozświetlania makijażu i optycznego powiększenia oka. Jest też cień w ciemnym kolorze, który położymy w zewnętrznym kąciku oka, kończąc tym samym makijaż smoky eyes. Cienie Clinique są trwałe, nie osypują się i nie zbrylają w zagłębieniach powieki. Cienie dobrze się ze sobą łączą; w ciągu dnia nie musimy poprawiać makijażu.

Palety cieni All About Shadow 8 – Pan Palette wykonane są bardzo starannie; wyglądają elegancko. Zapakowane są w kolorowe kartonowe pudełeczka. Wieczko każdej paletki podobne jest do lusterka. Jednak to w środku znajduje się prawdziwe lustereczko oraz aplikator z gąbką i pędzelkiem. Dzięki takiemu zestawowi paletkę możemy wrzucić do torebki lub włożyć do kosmetyczki i korzystać z niej również poza domem.

Reklama