Płyny micelarne od Garniera

2015 rok to rok nowości kosmetycznych. Marka Garnier również postawiła
na kilka nowych kosmetyków do pielęgnacji twarzy. Poznaj dwa płyny
micelarne 3 w 1.

Płyny micelarne tworzone są na bazie substancji zwanych micelami (są to okrągłe cząsteczki złożone z wody i tłuszczów). Posiadają właściwości oczyszczające, neutralizujące i nawilżające; reagują podobnie jak woda.

Pochłaniają one zanieczyszczenia (sebum, resztki makijażu), które
zebrały się na twarzy i w porach, rozpuszczają je i usuwają z
powierzchni skóry. W ten sposób twarz jest dokładnie oczyszczona,
odświeżona i nawilżona (uwaga, niektóre płyny micelarne mogą wysuszać). Płyny micelarne są łatwe w aplikacji, nie powodują podrażnień i są łagodne dla każdego rodzaju skóry.

Płyny micelarne od Garnier
Garnier przygotował dwa płyny micelarne: dla skóry normalnej i mieszanej (w zielonym opakowaniu) oraz dla skóry tłustej ze skłonnością do niedoskonałości (różowe opakowanie). Obydwa kosmetyki posiadają trojakie działanie: pierwszy usuwa makijaż, oczyszcza, przywraca naturalne pH skóry i reguluje wydzielanie sebum; drugi – oczyszcza, usuwa makijaż i matuje. Kosmetyki były testowane dermatologiczne; są bezpieczne dla skóry, nie powodują podrażnień i nie wywołują alergii. W buteleczce mieści się 400 ml kosmetyku. Płyny micelarne usuwają makijaż z twarzy, oczu i ust. Są bezzapachowe – nie ma więc w ich składach substancji zapachowych, których nie toleruje wrażliwa cera. Skóra po zastosowaniu kosmetyków jest odświeżona i nawilżona, a także gotowa na następny etap pielęgnacji (peeling, maseczkę lub krem).

Reklama