Regenerum do rzęs – Sprawdź opinie o tej odżywce

Maluję się codziennie. Zaczęłam robić sobie makijaż dość wcześnie i dziś nie potrafię wyjść bez niego z domu. Nie pokazuję się bez podkładu, pudru i oczywiście wymalowanych rzęs. Niestety, po tak długim czasie robienia codziennego make-up’u moje rzęsy są w kiepskim stanie. Kilka miesięcy temu koleżanka poleciła mi serum regenerujące do rzęs Regenerum. Było dość tanie, więc natychmiast kupiłam.

 

Przekonało mnie wiele składników, które podobno miały odżywić moje rzęsy i od razu poprawić ich wygląd. To m.in. odżywka stymulująca wzrost cebulek, aby spowodować pojawienie się nowych rzęs. Było to dla mnie bardzo ważne, ponieważ poprzez działanie płynów zmywających tusz, rzęsy szybko zaczynają wypadać. Co gorsze, czasem nie nigdy już nie odrastają. Nie chciałabym później stosować wyłącznie sztucznych rzęs, bo to właśnie naturalne dają nam pełnię piękna. Regenerum wydawało mi się dość skuteczne i nie mogę narzekać na ten produkt. Ktoś mi jednak podpowiedział, że jeśli coś jest tak tanie, to nie może się równać z innymi, droższymi środkami. Zmieniłam więc Regenerum na Nanolash. Odbiło się to trochę na mojej kieszeni, ale chyba było warto, bo szybko zobaczyłam skutki działania którymi mogę się pochwalić na blogu szkoda tylko że stosowałam jedynie na górne rzęsy :/

 

Nanolash

 

Środek ma także spowodować, że dogłębnie pobudzone odżywką cebulki dadzą początek nowym rzęsom. To było dla mnie dużą szansą i teraz jestem naprawdę zadowolona, bo zaczynam mieć nieco gęściejsze i mocniejsze rzęsy. Polecam wszystkim dziewczynom, które wręcz nie rozstają się z tuszem do rzęs.

Reklamy

64 thoughts on “Regenerum do rzęs – Sprawdź opinie o tej odżywce

 1. Ja mam wrażenie, ze dzięki Nanolash mam więcej rzęs, rosną mi maleńkie rzęski oprócz tych które miałam, nie mogę się doczekać kiedy urosną będę miała gęste rzęsy jak nigdy dotąd (szczęśliwa!)

  Polubienie

  • drogi w porównaniu z regenerum ale w porównaniu z innymi odżywkami to cena nanolash wcale nie jest taka duża

   Polubienie

   • ja wiem czy taki drogi…moim zdaniem odzywka do rzęs Nanolash jest tego warta, najgorzej to wydać kasę-nawet mniejszą-na serum do rzęs które nie działa… wówczas to szkoda każdej złotówki, wyrzucenie kasy w błoto:/

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.